Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” valörına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca haber aktarımı dâhilin değil, aynı zamanda düğün dâhilin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) dostça yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız lalettayin biriyle kuruluşlabildiği kabil hassaten teşhisdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri aracılığıyla kuruluşlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve dostça ika için kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseriya programlama dilleri kullanılarak yahut müheyya scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş ika etmek dâhilin yalnızca nickname (protez ad) yaymak ehliyetli olurken bazılarındaysa sohbete başlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine başlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program çatlak tarafünü kullanarak yalnızca yazılı, yazılı ve tayflü, ünlü ve tayflü kabil tercihe bağlı olarak dostça etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı kısaltarak süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli yargılama mesajlaşma nominalmıdır. Bir vesair pop chat program olan ve internetin efsane nominalmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir