ucbasaktarim.com: Kaliteli Tarım Makinası

Üçkelleak Ekincilik, kültür makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri ciğerin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yönlü olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Munis alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel kültür hayata geçirmeye kelleladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını içinlayacak zirai üretimle meslekmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dileme ve kültür kolünün derece derece çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuştur. Teknoloji ile bile gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabilinden ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca yalnızca kültür kolü değil, ülkenin dış satım hacmi de derece derece artmaktadır.

Üçkelleak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve güçlü üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile devim bilimi ve sinerjilü beşer kaynağına iye olan Üçkelleak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş fehamet sağlayan Üçkelleak Ekincilik; iri Ar-Ge çalışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını daim yükseltmektedir. Devamlı aksiyon ve sıfır suç üretim sistemi, Üçkelleak Ekincilik ürünlerinin hem mekân içinde hem de mekân haricinde güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçkelleak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin yönlü ve tartılı bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi kifayetli ve doğruca bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile lüzumsuz kemre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve dişi bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde elan az efor kullanma ederek çok elan sağlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok elan sağlıklı sözır ve toprağınızdan elan zait ürün ve sebzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan dişi bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en muhteşem ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan dişi özetlar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Ekincilik olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine kaldırmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden kaldırmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da meydanda bir hendek hafriyatsına sarkıtmak ciğerin geniş olarak kullanılır. Ense yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden kaldırmak mümkündür. Ense yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden kaldırmak ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek hafriyatsı kabilinden alanlara sarkıtmak ciğerin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir bağlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değmaslahattirilebilir ve birşunca ataşmanla da vâsiletilebilir. Asıl daşenler çoklukla hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da akım ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara bakarak oranla sakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri de dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler ciğerin tercih edilebilecek birşunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem de kalite olarak kazanım sağlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üçkelleak Ekincilik’ın dal yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilim sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin tahsil ve balyalama maslahatlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması maslahatlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçkelleak Ekincilik olarak Ot Cem Tırmıkları da kültür makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Ağızotu katışık makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği hengâm hayvanın mazotü ve etinden randıman alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün gıdaları bir seferde alabilir ve elan iyi beslenebilir. Ağızotu karmanın gestaltlması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek elan iyi beslenmesine böylelikle elan zait randıman almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile bile Ağızotu Kompozit Makinaları da Üçkelleak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Ekincilik olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabilinden en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçün) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı zengin ve dişi bir zirai üretim ciğerin muhteşem avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı ciğerin önemli bir köprü maslahatlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan iyi durumlara gelmesi ciğerin zirai dış satım noktasında Üçkelleak Ekincilik olarak bütün çalışanlamış olurımızın yardımsıyla bile
Üçkelleak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları veya kaynak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir