ucbasaktarim.com: Çift Diskli Gübre Serpme Makinası

Üçtemelak Ziraat, ziraat makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri derunin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine birebir olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. şayan aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz kucakını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ziraat yapmaya temelladı ancak günümüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını karşılayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve ziraat bölümünün gittikçe çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuşdolaşma. Teknoloji ile yanında gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri kabil ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Antrparantez sadece ziraat bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gittikçe artmaktadır.

Üçtemelak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve faik üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en hayır hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile canlı ve bileklü benibeşer kaynağına malik olan Üçtemelak Ziraat, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş mesabe sağlayan Üçtemelak Ziraat; dolu Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını sabah akşam yükseltmektedir. Sabah akşam gelişim ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçtemelak Ziraat ürünlerinin hem memleket içre hem bile memleket dışında güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Ziraat, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçtemelak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin birebir ve kararlı bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi yerinde ve namuslu bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile fuzuli basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve doğurgan bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde elan az efor tüketme ederek çok elan sağlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok elan sağlıklı sözır ve toprağınızdan elan zait meyve ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan doğurgan bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en balaban gereksinimlerı olan azık maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan doğurgan hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Ziraat olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine kaldırmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden kaldırmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da yalınlık bir hendek kazısına geçilmek derunin geniş olarak kullanılır. Dip yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden kaldırmak mümkündür. Dip yükleyiciler alelumum istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden kaldırmak derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek kazısı kabil alanlara geçilmek derunin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıayallabilir bir bağlamlantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğemektirilebilir ve birşunca cetşmanla da yaygınletilebilir. Anne üstelikşenler alelumum hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik yükçülara bakılırsa oldukça bağan maliyetleri ve çok uygunlükleri bile arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler derunin tercih edilebilecek birşunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem bile kalite olarak kazanım sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçtemelak Ziraat’ın arka yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin tahsil ve balyalama emeklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması emeklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçtemelak Ziraat olarak Ot Icma Tırmıkları da ziraat makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yem karma makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği hin hayvanın mazotü ve etinden mahsul kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları sessiz seferde alabilir ve elan hayır beslenebilir. Yem karmanın binalması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek elan hayır beslenmesine böylelikle elan zait mahsul almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yem Kompozit Makinaları da Üçtemelak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Ziraat olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kabil en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçünlü) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası gönç ve doğurgan bir tarımsal üretim derunin balaban avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı derunin önemli bir köprü emeklevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan hayır durumlara gelmesi derunin tarımsal dış satım noktasında Üçtemelak Ziraat olarak bütün çkırmızıışanlarımızın katkısıyla yanında
Üçtemelak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir