pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında belde almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) piyes ortamında tuzakışveriş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle piyes mideersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışveriş muktedir olmak midein oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışveriş muktedir olmak o kadar kolayca bileğildir. Çünkü bu meselelemler dolar kuru üzerinden muamelat örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek midein evet da oyunda henüz zait tabanca gücü kabilinden hilelere servurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin mideine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri midein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler midein oyunu henüz yerinde oynamanızı katkısızlayacak ancak memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere belde mevdutir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile belde mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi mideerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular piyes içinde belde yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine servurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Künde ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmeseletirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında belde yer UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu midein mideine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok alaka gharabelik ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte piyes örgümcıları tarafından turnuvalar esnasında tamam oyuncuların nerede olduklarını seyircilere görünmek midein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat tarafından bu mekanizma hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya serlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak midein geceli gündüzlü yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi midein her zaman bir maksat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında belde yer duvarların arkasını görme özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında veya oyunda belde yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu madik sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi mecallü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yegâne söz kabilinden görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur kazanmak veya bir nesneyi nişan kazanmak fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir meselein otomatik olarak örgülması fehvaına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan iktibas fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir