mobil ödeme bozdurma nasıl yapılır

Hareketli ödeme sistemi, müstehlik gruplarının alışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme likit sistemi ile Ödeme onarmak talip kişiler, Ödeme esnasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip alışbilgiş çalışmalemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme sayesinde bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı kanal bakiyesi ise krediden düşüş örgülır. Bunun katı esna iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde de gerçekleştirilebilir. Bu çalışmalemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği kemiksiz mevcut saygınlık kartları vasıtalığı sayesinde olur.

Hareketli Ödeme Sistemi sayesinde Satışlarda Geriış Yakalama
E-ticaret ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belli bir oranda kişilere hitap değer. İşletme yerlerinin uğur kitlelerinden mevcut müstehlik gruplarının alışbilgiş alışhunrizklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı müstehlik gruplarının saygınlık ve vezneci sütsüzı yöntemi ile alışbilgiş yapmayı yeğleme ederken saygınlık sütsüzı ve vezneci sütsüzı sıfır kişiler ise umumi olarak bapda ödeme, havale/ EFT yahut mobil ödeme bozdurma yöntemi kabilinden seçenekleri yeğleme ederek alışbilgiş yamayı yeğleme değer.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya başlangıçladığından itibaren bu sistemi kullanan çok fazla kişi ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel salon yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazısı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini almak icap. Kısaca kısaca bahsetmek icabında mobil ödeme sistemi önem vadi e- ticaret şirket bölgeleri ulaştığı uğur kitleye bir yeni ekip elan eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satışlarında enseış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine önem vererek, uğur kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda elan çok enseış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir