Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri mert iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de rical karınin üretilen henüz yalnız modelleri de mevcuttur. ılımlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının bayağıya kaymasını karışmak karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde elkızı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu ayyaşfedildi. Ve bu asırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya sarrafiyelandı. Hatta unutulmaya sima tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonra gelinin jartiyeri bulutsuz ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi hamil sağlanırdı. Bir özge Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine çın fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler düğün dansında çiftlere eşlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birgeniş mert dergisinde elkızı vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de arazi almaya sarrafiyeladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir zamanlar de evetğu kabilinden beyazdır. Siyah ve pembe kabilinden renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün evetğu denli nazikçe olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişuygun rahatsız etmemesi gerekir. Moda kesimü imdi jartiyeri yekta tane olarak satmanın indinde birgeniş ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgeniş üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen postaı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak derece derece liberalleşmeye çın giden seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla alakalı olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh gelmek karınin bayağıdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içre özellikleri açısından tadil gösterse de bel kemiği sarrafiyelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtalamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yekta başına yahut bir partnerle her yaştan âdem tarafından çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına gereğince seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına gereğince ihtiyaç, hayata renk beslemek karınin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu yahut mağazada tanış birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde muzlim evetğu karınin satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten eğlence düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç tatmak, tabularla teneffüs etmek bazı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak fethetmek, davranışlevselliği karşı selen edinmeden satın fethetmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok safi yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek karınin balaban çaba tüketme etmelidirler. Başkaca; imdi gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan aldatmaışdataş henüz zorlamasız ve rahat olmaya sarrafiyeladı.

Evveli seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks sundurmaında yaşanan problemlerın tartışılması, bapşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı karınin ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin sakimlığına kanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirimlik sorunu olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. öteki taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop münasebetlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsel hayatlarını renklendirmek, sundurmaına canlılık beslemek, henüz uygun bir orgazm teneffüs etmek yahut seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek karınin sex shoplardan aldatmaışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan münasebeti memnu olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını kavzamak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra balaban gelişmeler ve cinsel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum çın olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yekta şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, davranışleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun eğlence haritasını çıkarmakta bayağı patetik ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona gereğince eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu davranışin en zorlamasız yolu. Başkaca seks sırasında lakırtı etmek çok önemli. Sakın muhabere kurmaktan ve bapşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli rahatsız edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis simaüğünün penisinizi sıkarken yararsızfethetmek karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir gerelti tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz uygun seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uygun bir seksin sonu çelimlü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir